Prawdziwe historie

Dlaczego wybrałem Prostamol® UNO?

50 lat minęło jak jeden dzień

W tym momencie zaczęły się u mnie problemy z częstym oddawaniem moczu, także w nocy. Zacząłem się naprawdę martwić, kiedy problem zaczął dotykać intymnej strefy mojego życia... Ostatecznie Julia przekonała mnie, aby spróbować znaleźć rozwiązanie.

60 lat minęło jak jeden dzień

Myślałem, że tylko ja mam problem polegający na trudnościach w oddawaniu moczu. Pewnego dnia przyjaciel opowiedział mi o swoich problemach dotyczących oddawania moczu i zrozumiałem, że problem ten jest związany z męską fizjologią.

70 lat minęło jak jeden dzień

Zawsze mogę polegać na moim synu i możemy porozmawiać o wszystkim. On bardzo przejmuje się stanem mojego zdrowia, więc kiedy powiedziałem mu o swoich problemach z prostatą, pomógł mi znaleźć w Internecie dużo informacji na ten temat...

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Nazwa produktu leczniczego: Prostamol® UNO; 320 mg, kapsułki miękkie Skład jakościowy i ilościowy: Jedna kapsułka zawiera 320 mg wyciągu z owoców palmy sabal (Serenoa repens (W.Bartram) Small (Sabal serrulata (Michaux) Nichols), fructus) (9-11:1).Rozpuszczalnik ekstrakcyjny: alkohol etylowy 96% (V/V).Postać farmaceutyczna: Kapsułki miękkie. Owalne, żelatynowe kapsułki miękkie z nieprzejrzystą, dwukolorową czerwono-czarną otoczką, wypełnione brązowym do żółto- lub zielonkawo-brązowego (oleistym) płynem. Wskazania do stosowania: Produkt roślinny łagodzi objawy związane z rozrostem prostaty występujące przy oddawaniu moczu, jak np.: słaby strumień moczu, parcie na mocz, częstomocz, częste oddawanie moczu w nocy. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na substancję czynną lub którąkolwiek substancję pomocniczą wchodzącą w skład produktu. Podmiot odpowiedzialny posiadający pozwolenie na dopuszczenie do obrotu: BERLIN-CHEMIE AG Glienicker Weg 125 12 489 Berlin Niemcy. Aktualizacja: 01.03.2019. INFORMACJA NAUKOWA: BERLIN-CHEMIE/MENARINI POLSKA Sp. z o.o. ul.Słomińskiego 4, 00-204 Warszawa, tel. 22 566 21 00